ZNAJDŹ NAS NA:

ZAPOWIEDŹ KREATYWNEJ KSIĄŻKI DLA DZIECI!

OPIS

#ZAPOWIEDŹ!

Już 26 maja premiera kreatywnej książki dla dzieci – „Idziemy do ZOO! Poznaj i pokoloruj naszych mieszkańców”!

Czy wiesz, że słonica Erna porusza się z niezwykłą gracją?

A gibony: Bonia i Gucio mają swoje własną piosenkę, którą rozpoczynają każdy dzień? Goryl Azizi zna język migowy, używa narzędzi, potrafi mruczeć jak kot, nucić i układać piosenki.

Jaguar Beata ma cętki, choć na pierwszy rzut oka wydaje się cała czarna, a irbisy śnieżne: Jamir i Ayana nie umieją ryczeć tylko miauczą, warczą, a nawet piszczą.

Kea to najinteligentniejsza z papug i uwielbia zjeżdżać na grzbiecie po… śniegu, a niedźwiedzie polarne: Aleut i Gregor zrobią wszystko za łyżeczkę majonezu.

Te i inne niezwykłe historie znajdziecie w książce „Idziemy do ZOO! Poznaj i pokoloruj naszych mieszkańców”!

 

Ta książka to przygodą, niezwykła podróż po jednym z najciekawszych miejsc w Warszawie – Warszawskim ZOO, w której bohaterami są sami mieszkańcy ogrodu przy ul. Ratuszowej 1!

To 100 stron kreatywnej zabawy, pełnej niezwykłych ilustracji, kolorowanek, naklejek, quizów – po prostu, doskonała rozrywka dla Dużych i Małych Odkrywców!

„Idziemy do ZOO! Poznaj i pokoloruj naszych mieszkańców”  jest pierwszą, oficjalną kreatywną książką o Warszawskim ZOO, przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-12, przygotowaną w ścisłej współpracy z warszawskim ogrodem zoologicznym.

Drodzy Czytelnicy, młodzi miłośnicy zwierząt!

Trzymacie w dłoniach niezwykłą książkę, wraz z którą możecie rozpocząć wspaniałą przygodę w Warszawskim ZOO. Nie tylko poznacie lepiej interesujące gatunki zwierząt, ale przede wszystkim nauczycie się, jakie mają charaktery i upodobania nasi mieszkańcy. (…).  Dzięki tej książce – jako nieliczni! – poznacie sekrety naszych podopiecznych i nauczycie się rozpoznawać ich pośród innych zwierząt w stadzie. (…) Dobrej zabawy!

– Dyrektor Warszawskiego ZOO, dr Andrzej G. Kruszewicz